Квиз у Библиотеци Глигорије Возаровић

Квиз у Библиотеци „Глигорије Возаровић“ организован је  у сарадњи са Установом за неговање културе Срем и Заводом за заштиту споменика културе Сремска Митровица, уз подршку ТО Града и Града Сремска Митровица.

Овај квиз подржала Компанија EATON electronic д.о.о. и Издавачка кућа “Креативни центар”.
Захваљујемо се спољним сарадницима за стручно жирирање: Жељки Аврић и Милану Кардашу.
Квиз је одржан у сјајној фер такмичарској атмосфери. Пресудиле су нијансе и срећа.
Сви учесници су добили вредне и лепе награде, а најбоље чека. Наградни једнодневни излет у Келтско село у Инђији, 28. маја 2022 године.  Награде обезбеђује Библиотека као главни организатор.
Сви учесници у Квизу добитници су и једногодишње чланске карте Дечијег одељења Библиотеке. До следеће године, срдачно се захваљујемо свим учесницима на дивном дружењу, показаном знању и таленту a учитељицама, менторима и родитељима на сарадњи и подршци.